اخبار ویژه سایت

اخبار ویژه سایت (18)

پنج شنبه, 08 آذر 1397

عضو شورای عالی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با اشاره به تدوین سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت گفت: نظارت بر اجرا و به روزرسانی سند سازوکارهایی است که باید در داخل خود سند پیش‌بینی شود. سند نمی‌تواند استاتیک باشد، چرا که ما مدام با تحولات روبه‌رو هستیم. بخش تقسیم کار ملی هم مهم است که باید در سند آورده شود. برهه‌بندی تدابیر بخش دیگری است که اهمیت دارد. ما ۵۶ تدبیر را پیش‌بینی کرده‌ایم اما کشور ظرفیت انجام این تدابیر به صورت همزمان را ندارد، بلکه نیازمند اولویت‌بندی در این زمینه هستیم.

دوشنبه, 05 آذر 1397

عضو شورای عالی الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت مطرح کرد؛ سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت زمینه ساز یک تمدن اسلامی

سه شنبه, 22 آبان 1397

نایب رییس مجلس شورای اسلامی، عدالت اجتماعی و احترام به آزادی‌ها را از شروط لازم برای جلوگیری از انحطاط جامعه اسلامی عنوان کرد و گفت: ما نمی‌توانیم برای حفظ نظام عدالت را زیر پا بگذاریم.

دوشنبه, 21 آبان 1397

ه گزارش دفتر ارتباطات مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت؛ نشست علمی و تخصصی «نقد و بررسی سند الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت» به همت انجمن جامعه‌شناسی ایران و مؤسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران، و همکاری اندیشکده علوم اجتماعی، جمعیت و نیروی انسانی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت یکشنبه ۲۷ آبان‌ماه در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

در این نشست که از ساعت ۱۷آغاز می‌شود، دکتر حسین پناهی (رئیس اندیشکده اجتماعی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت)، دکتر محمدجواد زاهدی مازندرانی (مدیر گروه مطالعات توسعه انجمن جامعه‌شناسی ایران)، دکتر مصطفی مهرآئین (عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور) دکتر موسی عنبری (عضو هیئت علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران)،  دکتر پروین علیپور (پژوهشگر مؤسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران) و دکتر کمال اطهاری (پژوهشگر اقتصاد توسعه) سخنرانی می‌کنند.

یکشنبه, 13 آبان 1397

کمیسیون خاص مجمع تشخیص مصلحت نظام‌ که مرکب از اعضای منتخب کمیسیون‌های مجمع می‌باشد به ریاست محسن رضایی تشکیل جلسه داد.

شنبه, 12 آبان 1397

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از دانش آموزان و دانشجویان: نشانه‌های آشکار افول قدرت آمریکا؛ ایران قوی و پیشرفته‌تر شده است

شنبه, 05 آبان 1397

سند الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ گردید تا به عنوان چارچوب بالادستی سیاست‌های کلی مورد ملاحظه مجمع تشخیص مصلحت نظام قرار گیرد، در دستور کار مجمع قرار گرفت.

یکشنبه, 29 مهر 1397

به گزارش دفتر ارتباطات مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت از تمامی اندیشمندان، نخبگان و پژوهشگران حوزه و دانشگاه، جوانان دانشجو و طلبه و شخصیت‌های راهبردی کشور دعوت می‌کند نقدها و پیشنهادهای اصلاحی خود را در موضوع سند الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت به صورت مکتوب به آدرس رایانامه این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.

 اکیداً توصیه می‌شود متن نقد به همراه گزاره یا گزاره‌های پیشنهادی تنظیم شود تا هم برداشت صحیحی از دیدگاه ناقد محترم حاصل شود و هم امکان بهره‌برداری بهتر از نظرات نخبگانی کشور صورت بگیرد.

ضمناً به اطلاع می‌رساند ان‌شاءالله به زودی سامانه‌ای برای مدیریت بهتر دیدگاه‌ها در دسترس عموم جامعه نخبگانی قرار خواهد گرفت.

شماره نمابر:   88014644-021

پنج شنبه, 26 مهر 1397

پیرو فراخوان رهبر معظم انقلاب اسلامی از ارکان نظام و نخبگان دانشگاهی وحوزوی کشور پیرامون الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، نشست هم اندیشی نیم روزه ای با حضور حدود یک صد تن از اندیشمندانی که در طول هفت سال گذشته در تدوین الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت نقش داشته اند، برگزار شد.

پنج شنبه, 26 مهر 1397

در نشست بررسی الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت با حضور یک صد تن از اندیشمندان کشور عنوان شد: برای طراحی الگو باید به منطق واحدی برسیم.

صفحه1 از2

با ما در تماس باشید

اخبار پربازدید

رخدادهای مهم

خبرنامه سایت

captcha 

حالت های رنگی