نشست اصول راهبردی عدالت و بررسی تدابیر سند الگوی پایه

  • یکشنبه, 14 بهمن 1397
  • درج شده توسط  مدیر سایت
نشست اصول راهبردی تحقق عدالت و تدابیر سند الگوی پایه نشست اصول راهبردی تحقق عدالت و تدابیر سند الگوی پایه

به گزارش دفتر ارتباطات مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، اندیشکده عدالت به منظور ارتقاء و تکمیل نظریه‌پردازی عدالت و بررسی و نقد تدابیر الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در عرصه عدالت، «پنجمین نشست هم‌اندیشی سالیانه صاحب‌نظران و پژوهش‌گران عدالت، با موضوع «اصول راهبردی عدالت و بررسی تدابیر سند الگوی پایه» را در اسفندماه سال جاری در محل مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت برگزار می‌کند.

این نشست، در قالب چهار نشست اندیشه‌ورزی در محورهای اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی (به ریاست آقایان: دکتر میرسندسی، دکترعیوضلو، دکتر برزگر و حجت الاسلام دکتر مهدوی زادگان) برگزار می‌شود که در آن در راستای تکمیل مراحل نظریه‌پردازی عدالت اجتماعی (بعد از پرداختن به مبانی و مفاهیم عدالت، مولفه‌ها و معیارهای عدالت در عرصه‌های چهار گانه در نشست‌های قبلی) اصول راهبردی تحقق عدالت و تدابیر سند الگوی پایه، مورد بررسی قرار گرفته و پیشنهادهای لازم برای ارتقاء و تکمیل سند ارائه می‌شود.

دبیر علمی پنجمین نشست هم‌اندیشی سالیانه صاحب‌نظران و پژوهش‌گران عدالت، آقای دکتر مخزن موسوی و دبیر اجرائی آقای ربیعی هستند.

از صاحب‌نظران و پژوهش‌گران حوزه عدالت دعوت می‌شود جهت ثبت نام حضور و یا ارسال آثار علمی مرتبط، تا تاریخ 1397/12/02  از طریق وبگاه  http://justice.olgou.ir/  اقدام نمایند.

- 3581 بازدید
ارزیابی این مطلب
(0 رای‌ها)
منتشرشده در موضوع نشست ها و همایش ها
- کد خبر: 717

با ما در تماس باشید

اخبار پربازدید

رخدادهای مهم

خبرنامه سایت

captcha 

حالت های رنگی